ZESTAW PERFUMIARZA Galimard 1747

649,00 989,00 

Jeden z najstarszych domów Perfumeryjnych świata Galimard 1747 zaprasza do stworzenia własnych perfum z opcjonalnym warsztatem on-line pod okiem zawodowego perfumiarza (nosa) z Francuskiego Grasse światowej stolicy perfum.

Zestaw zawiera :

♦ 18 ekskluzywnych “baz zapachowych” (po 15 ml stężenia wody perfumowanej) stworzonej przez Nosy (perfumiarzy) Domu Perfumeryjnego Galimard

♦ probówkę z podziałką

♦ pipetę

♦ papierowe patyczki do testowania zapachów

♦ butelka o pojemności 100 ml przeznaczona na Twoje dzieło

♦ instrukcja obsługi w języku polskim (oraz francuskim i angielskim)

Uwaga: Produkt jest sprzedawany na zamówienie, przed dokonaniem płatności, prosimy o kontakt telefoniczny.

Jeden z najstarszych domów Perfumeryjnych świata Galimard 1747 zaprasza do stworzenia własnych perfum z opcjonalnym warsztatem on-line pod okiem perfumiarza (nosa) z Francuskiego Grasse światowej stolicy perfum.

Odkryj ekskluzywny zestaw do tworzenia swojego wymarzonego zapachu, który pozwoli Tobie skomponować własne, niepowtarzalne perfumy zgodne z Twoimi preferencjami.

Dzięki „Zestawowi perfumiarza” zanurz się w urzekającej sztuce perfumerii w zaciszu swojego domu. Twórz zapachy, które opowiadają Twoją historię, wywołują emocje i potrafią uchwycić najcenniejsze wspomnienia. Każda butelka staje się płótnem dla Twojej węchowej kreatywności.

Zestaw perfumiarza zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby poznać nuty, akordy i zapachy, które Ci odpowiadają.

Jesteś gotowy do stworzenia swojego zapachowego arcydzieła? Ty decydujesz czy tworzone przez Ciebie perfumy mają być bardziej kobiece, męskie czy unisex

 

Zestaw zawiera :

♦ 18 ekskluzywnych “baz zapachowych” (po 15 ml stężenia wody perfumowanej) stworzonej przez Nosy (perfumiarzy) Domu Perfumeryjnego Galimard.

♦ probówkę z podziałką

♦ pipetę

♦ papierowe patyczki do testowania zapachów

♦ butelka o pojemności 100 ml przeznaczona na Twoje dzieło

♦ instrukcja obsługi w języku polskim (oraz francuskim i angielskim)

* Po wyborze opcji dodatkowej przy zamówieniu możesz skorzystać z jedynej i niepowtarzalnej okazji stworzenia swojego własnego perfumu pod okiem zawodowego Perfumiarza z Grass we Francji (światowej stolicy perfumerii).

Warsztat on-line trwa 30-40 min. Po wcześniejszym umówieniu. Warsztat w zależności od Twojego wyboru odbywa się w języku angielskim lub francuskim.

Rejestracja receptury :

Azure Revelation umożliwi zarejestrowanie receptury (stworzonego przez Ciebie zapachu) w archiwach Galimard, w Grasse, światowej stolicy perfumerii, dzięki czemu będziesz mógł z naszą pomocą zamówić swoje dzieło w przyszłości.

Odkryj wyjątkowe zapachowe akordy i stwórz własne perfumy!

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco, poznawaj wyjątkowe zapachy i odkrywaj z nami wyjątkowe miejsca.

Zapisując się do Newslettera akceptujesz warunki zawarte w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ZESTAW PERFUMIARZA Galimard 1747”
Shopping Cart
ZESTAW PERFUMIARZA Galimard 1747
649,00 989,00 Wybierz opcje
Scroll to Top