O nas

Jesteśmy Atelier Louis XV, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dystrybuowanymi przez nas francuskimi niszowymi i rzemieślniczymi produktami.

Żyjąc na co dzień we Francji i poznając uroki tego kraju, jego potencjał w tworzeniu rzemieślniczych produktów, zarówno perfumeryjnych jak i pielęgnacyjnych, a zarazem korzystając ze swojego doświadczenia, postanowiliśmy stworzyć dla Państwa wyjątkową przestrzeń.

Celem Louis XV Atelier jest dostarczenie wyjątkowych i unikalnych francuskich produktów, wiedzy na temat sztuki perfumiarstwa i Francji jako wyjątkowego miejsca dla wysokiej klasy produktów pielęgnacyjnych . Współpracujemy z rzemieślnikami, domami perfumeryjnymi, których know-how i tradycja przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Decyzja o dystrybucji podejmowana jest przez nas na podstawie jakości produktów. Chcemy przybliżyć Państwu rejon światowej stolicy perfumiarstwa, jakim niewątpliwie jest południe Francji, oraz rejony, miejsca i procesy produkcji wyjątkowych zapachów z terenu Francji . Zapraszamy do zapoznania się z dystrybuowanymi przez nas produktami.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco, poznawaj wyjątkowe zapachy i odkrywaj z nami wyjątkowe miejsca.

Zapisując się do Newslettera akceptujesz warunki zawarte w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Shopping Cart
Scroll to Top