Laboratoires du Cap-Ferret

Fakty, tylko fakty.

Le Cap-Ferret: miejsce wyjątkowe, z wyróżniającą się florą, kołysane wodami oceanu atlantyckiego i francuskiej Zatoki Arcachon.

Stało się ono wspaniałym źródłem inspiracji do realizacji ambitnego i pełnego pasji projektu – Laboratoires du Cap-Ferret, tworzenia wyjątkowych kosmetyków, o widocznej skuteczności, potwierdzonej klinicznie oraz certyfikowanych jako Bio przez Ecocert i Cosmébio, prestiżowe niezależne i restrykcyjne w nadawaniu certyfikatów organizacje o zasięgu międzynarodowym.

Żaden z naszych produktów, ani ich składniki, nie były, nie są i nie będą testowane na zwierzętach. Produkty Laboratoires du Cap-Ferret tworzone są w bardzo ograniczonych ilościach, aby zachować rzemiosło i ponadprzeciętną jakość produktów.

Laboratoires du Cap-Ferret oferuje produkty o wyjątkowej skuteczności. W trakcie naszych wieloletnich badań odkryliśmy, że łącząc wiele aktywnych składników pochodzących z oceanu Atlantyckiego i flory, możemy korzystać z niezwykłych synergii zaspokajając wiele potrzeb Twojej skóry.

To właśnie ta różnorodność składników, stosowanych w optymalnych stężeniach, pozwala osiągnąć poziom skuteczności, który uzyskujemy, potwierdzony naszymi badaniami klinicznymi. Liczby nie kłamią: w produktach Laboratoires du Cap-Ferret zawarte jest nawet do 18 aktywnych składników.

PRZEKONANIA

Nasze formuły rodzą się z naszych przekonań i waszych oczekiwań. Na przecięciu tych dróg tworzymy produkty spełniające kryteria, które są fundamentem naszej wizji. Dowody skuteczności naszych produktów przedstawiamy w badaniach klinicznych przeprowadzonych pod nadzorem dermatologicznym.

FILOZOFIA

Odrzucamy piękne slogany i reklamy obiecujące cuda. Wierzymy w siłę danych naukowych, na których opieramy się przy wyborze naszych składników. Jesteśmy przekonani o słuszności wyników badań klinicznych przeprowadzanych pod nadzorem dermatologicznym.

Uważamy, że hasła reklamowe o „czystym pięknie” („clean beauty”) to jedynie strategia marketingowa, która w żadnym wypadku nie może zastąpić certyfikacji Bio przyznanej przez niezależne organizację.

Z tego wszystkiego uczyniliśmy nasze motto: fakty, tylko fakty.

Aby być w pełni zdrową, skóra potrzebuje wielu mikroelementów. Niektóre są nazywane „niezbędnymi”, muszą być dostarczane z zewnątrz. Te dostawy mogą być realizowane poprzez zrównoważoną dietę, ale także bezpośrednio przez skórę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco, poznawaj wyjątkowe zapachy i odkrywaj z nami wyjątkowe miejsca.

Zapisując się do Newslettera akceptujesz warunki zawarte w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

Shopping Cart
Scroll to Top